< script charset="UTF-8" src="//cdn.sendpulse.com/js/push/d0a9cec3f2cbd9e995670a0224605d4a_0.js" async>
menuordersearch
khodetobavarkon.ir

شناخت تیپهای شخصیتی نُه گانه انیاگرام (شناخت و راهکارها) , اناگرام ,

پیشنهاد ما
آموزش انیاگرام
تیپ های شخصیتی
تیپ های شخصیتی
تصاویر
بیشتر
شناخت تیپهای شخصیتی نُه گانه انیاگرام (شناخت و راهکارها)
(0)
(0)
اناگرام
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
اناگرام
تعداد عدد
قیمت کالا
159,000 تومان
نحوه تحویل محصول
دوستان قدرتمندم ،  بعداز پرداخت لینک دانلود در بخش دانلودهای من نمایش داده می شود.
در صورت هرگونه سوال یا مسئله ای باما در ارتباط باشید/ 09124446113
چرا باید انیاگرام را از نوجوانی آموخت؟
. تاثیرات شناخت از خود

بشخصه انیاگرام تاثیری شگرف بر من و شخصیتم گذاشت. این تاثیر انقدر مشهود بود که نه تنها توانستم شخصیت خود را بشدت ارتقا دهم بلکه توانستم به اطرافیانم و دوستانم بسیار کمک کنم تا خودشان را بهتر بشناسند و روی خود کار کنند تا انسانهای بهتری شوند.

نظریه انیاگرام در ابتدا توسط جورجیوف دانشمند و عارف بزرگ روسی مطرح شد و بعدهاتوسط روانشناسان خصوصا نارن جو، وارد حیطه روانشناسی گردید و اکنون جایگاه ویژه‌ای در جهان پیدا کرده‌است و با اینکه در واقع ترکیبی از عرفان شرقی و روانشناسی مدرن است .
 
هدف گورجیوف از تحقیق در این زمینه شناخت ابعاد شخصیت انسان و ارایه راهکار برای رشد و خود آگاهی بیشتر انسان بوده‌است. زیرا وی بر این باور بود که تا انسان خود را به درستی نشناسد، قادر به کمک به خود و نیز کمک به دیگران نخواهد بود. او انسانها را به نه تیپ شخصیتی تقسیم می‌کند که هر تیپ دارای نقاط قوت و ضعف خاص خود می‌باشد.

اولین قدم برای بازی در زمین زندگی ، شناخت قوانین زندگی و شناخت نقاط ضعف و قوت خود و همچنین حریف است. تنها با شناخت از توانمندیهای خود می توانیم استراتژی درستی برای زندگی خود برنامه ریزی کنیم. 


. انیاگرام به درد چه کسانی و چه شرایط می خورد!؟

انیاگرام در هر سطحی از زندگی و در هر سنی و در هر موقعیتی لازم و دارای اهمیت فراوان است. حتی در انتخاب شغل و اهداف ، ما اول به شناسایی تیپ شخصیتی فرد می پردازیم و سپس براساس تیپولوژی فرد برنامه ریزی شغی و هدف را انجام می دهیم.
شناخت تیپ شخصیتی می تواند از آسیب های بسیاری که بیشتر ماها در دوران تحصیل و انتخاب رشته خورده ایم جلوگیری کند و فرد براساس تیپ شخصیت اش رشته ی دبیرستان و بعد دانشگاه اش را انتخاب کند.
براساس تیپ شخصیت اش شغل اش را انتخاب کند و هدفگذاری 5ساله و ده ساله بنویسد.
براساس تیپ شخصیت اش همسری را برگزیند که نیازهای روانی اش را تامین کند.
اناگرام پیش نیاز رویکرده در فرزند پروری ، زناشویی و زوج درمانی ، روابط میان فردی و سازمانی (رییس مرئوسی) ، هدفگذاری ، رشد فردی است.

انیاگرام با پرداختن به شناخت نیازهای روانی هر تیپ ، خلقیات و رفتارهای ، ویژگی های مثبت و منفی ، متاپروگرم ها و ارزشها و لایه های سالم و ناسالم به ما کمک می کند تا اول خودمان را بشناسیم و روی نقطه ضعفای خود کار کنیم و بعد از آن دیگران را نیز بشناسیم و آنها را نیز با ویژگی های شخصیتی شان بپذیریم و راهکارهای ارتباط موثر با اورا بکار بگیریم تا هم او احساس بهتری نسبت به خود داشته باشد  و هم ما بتوانیم خواسته ها و نیازهایمان را در کنار او تامین کنیم.


. محتوای این پکیج :

این پکیج شامل یازده فایل صوتی و چند کلیپ کوتاه ، pdf کتاب کامل تیپهای شخصیتی (کاملتر از صوتیها) و تست تیپهای شخصیتی است.

استاد ساشا صالحی 
مربی دوره های موفقیت و ان ال پی

 
تیپ‌های نه گانه شخصیت انیاگرام

 

  1. اصلاح گر: تاثیرگذار قوی، نکته بین، عدم بروز احساسات ظاهری، ناظم، تصحیح دیگران
  2. یاری رسان: بدون چشم داشتی به دیگران خدمت می‌کنند - دارای هنر خوب گوش دادن، تسلی دهنده دیگران، بازگو کننده جزییات زندگی، مبلّغ خوب، مهربان و دلسوز
  3. موفقیت طلب: روابط عمومی عالی، امتیاز گیرنده قوی، مقایسه گر، افراط در مدیریت و استرس زا، وفاداری کم، شهرت طلب
  4. فردگرا: درون گرا، علاقه به عشق و احساسات، خلاق، هنردوست، هنرمند، توانا در کاهش دردهای دیگران، توجه زیاد به همدردی، احساس عدم درک شدن توسط دیگران
  5. کنجکاو: عاشق مطالعه، کم حرف و متفکر، ضعیف در حضور جمع، آرشیو ساز، بسیار مطلع، گوشه گیر و محقق، دوست ندارد برای فرد وقت و انرژی خود را صرف کند، خود و دانش خود را در خدمت بشریت می‌گذارد.
  6. وفادار: بیزار از جنگ و دعوا، تمایل به یک رنگی، تمایل به داشتن کاری مشخص، قابل اطمینان و وفادار و دوست یاب خوب، امنیت خواه، کارآمد در موقعیتهای اجتماعی
  7. خوش گذران: دارای غم پنهان ولی شاد و سرحال، بیزار از محیط افسرده و یکنواخت، چندکاره، دوستدار شور و شوق و هیجان
  8. مبارز: با شهامت، شجاع، اهل مشاجره و مجادله، تلاش در احقاق حقوق دیگران، رک گویی و رک خواهی، تمایل به مطلع شدن از عقاید دیگران، تمایل به کسب و کار مستقل، قدرت طلب، سلطه گر
  9. مصلح: حفظ کننده آرامش به هر قیمتی، خوش بیان، دید آسان به زندگی، دارای حس همدردی بدون توقع، مشاور و میانجی خوب
شرکت سازنده